Rozmawiamy z gwiazdami polskiego dubbingu gry "LEGO Marvel Super Heroes 2" | Monsieur & Madame Adelman VF | Film streaming Angels in America

  • Trailer
Pathfinder (2007) - Me titra Shqip
Genre , ,
Actor , , ,
Director
Country
Quality HD
IMDb
5.4 /10 su 38,212 vota
Shikuar 116
Duration

Trama

Shiko Pathfinder (2007) me titra shqip

Djali qe do të vinte me emrin “Fantazme” ishte me një grup koloni vikinge e cila planifikonte të shpërndante popullaritetin e saj. Anija e tyre dragua ishte në një mënyre e shkatërruar me pasagjere të vrare brutalisht, duke e lëne Fantazmen një luftëtar të traumatizuar. Një grua e gjen Fantazmën ne biruce dhe e adopton atë si djalin e saj…

Keywords:

Loading facebook comments..
%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo:
Top