view all | Generation H | Powerless S01E12 WEBRip x264-RARBG

  • Trailer
Nitro Rush (2016) - Me titra Shqip
Genre , ,
Actor
Director
Country
Quality HD
IMDb
5.1 /10 su 205 vota
Shikuar 3227
Duration

Trama

Shiko Nitro Rush (2016) me titra shqip

Gjejmë Maksin në burg, pas humbjes së gruas së tij të re.
Kur mëson se djali i tij Theo është punësuar nga një organizatë
kriminale, Maxi do rrezikojë gjithçka për ta shpëtuar.
Ndjekjet e tij me makina dhe aftësitë atletike provojnë të jenë shumë të vlefshme.
AKAS

Keywords:

Loading facebook comments..
%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo:
Top