The Big Bang Theory S11E02 720p HDTV x265-HETeam | feedback | Viernes 13: El final. Jason va al Infierno (1993)

  • Trailer
Koblic (2016) - Me titra Shqip
Genre , ,
Actor
Director
Country ,
Quality HD
IMDb
6.4 /10 su 1,009 vota
Shikuar 125
Duration

Trama

Shiko Koblic (2016) me titra shqip

Kapiteni Tomas Koblik largohet nga forcat ajrore sepse nuk donte të ndiqte urdhrat e ushtrisë diktatore në Argjentinë. Ai fshihet në një qytezë të vogël ku ligji i vetëm është sherifi Velarde, një kriminel me uniformë që ka lidhje me ushtrinë. Sherifi është mosbesues dhe djali i ri në qytezë e bezdis. Koblik kupton që duhet të largohet, por jo pa vënë drejtësi.
AKAS
Kóblic, Capitán Kóblic, Ο πιλότος, Коблик, Koblic, Koblic,

Keywords:

Loading facebook comments..
%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo:
Top