Ghost Adventures S15E03 480p 273mb hdtv x264-][ Hauntings Of Vicksburg - Mcra... | Skid Row | Aaahh!!! Real Monsters Episode 51 Showdown

  • Trailer
It Comes at Night (2017) - Me titra Shqip
Genre ,
Actor
Director
Country
Quality HD
IMDb
6.6 /10 su 18,930 vota
Shikuar 2427
Duration

Trama

Shiko It Comes at Night (2017) me titra shqip

Ai ka gjetur siguri në shtëpinë e tij, teksa një kërcënim masiv po terrorizon botën jashtë. Së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë vendosur rregulla strikte në rutinën e tyre të përditshme. Mirëpo një ditë, nje familje e re e deshpëruar shfaqet për te kërkuar strehë dhe ushqim.
AKAS
Viene de noche, Ao Cair da Noite, Viene de noche, Llega de noche, Έρχεται τη νύχτα, Viene de noche, To przychodzi po zmroku, Оно приходит ночью, Man Dem Buong Xuong, Noi So Bong Dem,

Keywords:

Loading facebook comments..
%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo:
Top