The Dark Tower (2017) 1080p | Marvel's Inhumans Season 1 (2017) | Ben Daniels

  • Trailer
12 Rounds 3: Lockdown (2015) - Me titra Shqip
Genre ,
Actor , , ,
Director
Country
Quality Blu-ray
IMDb
5.3 /10 su 1,959 vota
Shikuar 218
Duration

Trama

Një polic me eksperiencë i rajonit zbulon prova që tregojnë se një grup policësh janë të përfshirë në një rrjet kriminal dhe është detyra e tij të shpëtojë i gjallë dhe t’i tregojë provat kapitenes së policisë.

Keywords:

Loading facebook comments..
%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo:
Top